Звіт про участь у зустрічі постійних радників партнерів Twinning та їх партнерів від українських органів державної влади

Захід відбувся 27.06.2013 р. у приміщенні Національного агентства України з питань державної служби. Організатор – Нацдержслужба, Адміністративний офіс програми Twinning. Мова спілкування – англійська.

У зустрічі взяли участь представники проектів, які наразі тривають в Україні. У вступному слові Голова Нацдержслужби В.Толкованов поінформував присутніх про стан реалізації проектів в Україні (20 у процесі реалізації, загалом – 60, 8 – нових), зміни у законодавстві та плани реферування державної служби до 2016 р. Наголошено про очікування підписання Угоди між Україною та ЄС про асоційоване членство. Питання володіння держслужбовцями англійської мови – необхідно передбачити курси мов.

Важливість проектів для асоційованого членства також підтримав й представник Єврокомісії.

Представник Нацдержслужби надала пропозиції щодо удосконалення (діалог між учасниками, планування, чітке розмежування прав та обов’язків).

Пан Х`ю Беррідж презентував нашу погоджену спільну презентацію з пропозиціями та досвідом найкращої практики (приємно, що Нацдержслужба обрала для такої презентації саме проект НААУ!!!). Я доповнив презентацію досвідом НААУ стосовно обов’язкового звітування про участь у заходах та розповсюдження цієї інформації серед усіх працівників НААУ через інформаційну мережу НААУ – таким чином забезпечується найкраща практика розповсюдження інформації.

Представники інших проектів поділилися своїми проблемними питаннями: мовні барієри, зміни партнерів, нечітке розуміння відповідальності та інше. З окремих проблемних питань ми з паном Х`ю Беррідж надали свої поради. Інші проблемні питання були обговорені за участі майже усіх присутніх.

Заст.нач.управління,

завідувач сектором

міжнародного

співробітництва В.Красюк