Засідання Ради з Багатосторонньої угоди Європейської кооперації з акредитації (надалі EA MAC)

08 – 11 квітня 2014 року делегація НААУ у складі Демчишен В.В. – перший заступник Голови та Ісаків Г.М. – заступник начальника управління – начальник відділу з міжнародного співробітництва управління міжнародного співробітництва, якості та інформаційного забезпечення прийняли участь у засіданні Ради з Багатосторонньої угоди Європейської кооперації з акредитації (надалі EA MAC).

На засіданні Ради учасники EA MAC, відповідно до політики EA, проінформували Секретаріат ЄА щодо змін в керівництві та структурі НОА Греції, Німеччини, Данії, Румунії, Болгарії, Бельгії, Латвії та Великої Британії.

Зокрема було обговорено питання щодо вирішення подальших кроків щодо оцінювання НААУ з боку ЄА, що заплановане на 12-16 травня 2014 року. Після переконливих аргументів делегації НААУ, одноголосно було прийняте рішення щодо не перенесення раніше заплановано оцінювання НААУ з боку ЄА. Проте, Головою EA MAC було зазначено, що для проведення належного оцінювання НААУ з боку ЄА, НААУ повинне гарантувати членам групи оцінювання умови безпеки, акредитовані ООВ для вітнесу повинні знаходить у межах Києва та Київської області, та, якщо один із членів групи оцінювання відмовиться від поїздки до України, то EA не вправі змусити його.

В подальшому в ході засідання були заслухані звіти щодо проведення планового оцінювання рівними за статусом НОА Польщі, Бельгії, Болгарії, Сербії, Естонії, Латвії, Литви, Голландії, Румунії, Кіпру, Боснії і Герцеговини.