Засідання Президії Технічного комітету з акредитації

15 липня 2015 року об 11.00 год. відбудеться засідання Президії Технічного комітету з акредитації у  конференц залі, на 3-му поверсі в приміщенні готелю «Україна», за адресою: м. Київ, вул. Інституцька, 4 Під час засідання планується обговорювання наступних питань щодо:
  • Результати оцінювання з боку Європейської кооперації з акредитації;
  • Затвердження кандидатури на посаду голови підкомітету ПК-06 «Метрологія» та розгляд отриманих заявок на набуття членства в підкомітетах ПК-04 та ПК-09;
  • ЗД-08.02.27 «Політика НААУ щодо участі калібрувальних лабораторій у програмах міжлабораторних порівняльних калібрувань»;
  • ЗД-08.00.09 «Політика НААУ щодо простежуваності вимірювання, що проводять органи з оцінки відповідності відповідно до заявленої сфери акредитації», що розроблені з урахуванням зауважень члена групи з оцінювання НААУ з боку ЕА  Кароля Ріхтера, з метою приведення цих політик у відповідність із змістом  останніх редакцій документів ILAC Р9 та ILAC Р10.
  • розгляд ISO/IEC 17043:2010 «Оцінка відповідності. Основні вимоги до проведення перевірки кваліфікації» та схвалення заходів щодо сприяння впровадження цього стандарту в діяльність НААУ.
Контактна особа – секретар ТКА Михалко Роман Олександрович, тел. 369-33-74, e-mail:  r.mykhalko@naau.org.ua