Заключна конференція проекту Twinning

18 лютого 2010 року відбулася заключна конференція проекту Twinning «Посилення діяльності Національного агентства з акредитації України (НААУ)». Серед присутніх були представники міністерств та відомств України, Європейських організацій та акредитованих випробувальних лабораторій і органів з сертифікації, а також представники преси та телебачення.

З вітальним словом виступили: Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, посол Жозе Мануел Пінто Тейшейра, заступник Міністра економіки України Віктор Пантелеєнко, посол Королівства Нідерландів в Україні Пітер Ян Волтерс, посол Швеції в Україні Стефан Гуллгрен.

Голова Національного агентства з акредитації України Дмитро Зоргач, керівник проекту з боку бенефіціару, та представник Нідерландського Інституту стандартизації Роберт Хайген, керівник проекту з боку партнерів, висловили задоволення результатами проекту та подякували усі сторони за плідну роботу під час імплементації проекту. Представники Консорціуму виступили з короткими доповідями про вклад до проекту чотирьох організацій Швеції та Нідерландів, які разом працювали в проекті.