Заключна конференція проекту Твіннінг

 

1 жовтня 2013 р. відбулась заключна конференція проекту Твіннінг між Європейським Союзом (ЄС) та Національним агентством з акредитації України (НААУ) «Подальше посилення діяльності Національного агентства з акредитації України згідно європейської практики».

У роботі конференції взяли участь Голова НААУ пан Володимир Рущак, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні пан Ян Томбінські, Голова Європейської кооперації з акредитації пан Томас Факлам, Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії в Україні пан Саймон Сміт, Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні пан Крістов Вейл, керівник проекту Твіннінг з боку ЄС пан Володимир Якубов, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України пан Анатолій Максюта, представник Національного агентства України з питань державної служби Ірина Лучинська.

На конференції було зазначено, що впродовж останніх двадцяти років Європейський Союз надав багатьом країнам значну допомогу у створенні та розвитку їх власних органів з акредитації, що дозволило кожній з них більш ефективно та вигідно вибудовувати економічні відносини, особливо з державами Євросоюзу. Така допомога була надана і Україні.

Як заявив голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінські, Європейський Союз планує продовжити проект Twinning з Національним агентством з акредитації України, спрямований на забезпечення вільного доступу українських товаровиробників на ринки ЄС. Загалом, учасники конференції високо оцінили спільно проведену роботу з реалізації проекту.