Загальний документ «Загальні положення щодо забезпечення належних умов праці персоналу з акредитації під час проведення робіт з акредитації»

ЗД-15.00.02:ред. 05

1    Загальні положення

Даний документ розроблено з метою забезпечення належних умов праці персоналу з акредитації під час проведення робіт з акредитації. 

2    Вимоги щодо забезпечення належних умов праці персоналу з акредитації під час проведення робіт з акредитації

Договором має бути передбачене відшкодування витрат на проїзд до місця виконання робіт, проживання у готелі та добові (у випадку, коли місце виконання робіт знаходиться в  місці іншому, ніж мешкає аудитор з акредитації або експерт).

У межах України проїзд до місця розташування ООВ або НААУ здійснюється залізничним або автомобільним транспортом. При використанні автомобільного транспорту членам групи  аудиторів з акредитації компенсується вартість відповідної послуги. При використанні залізничного транспорту членам групи компенсується вартість послуг не вище купейного вагону або другого класу.

Проживання має бути в одномісному номері готелю.

Для проведення робіт з аналізу документації на території НААУ персоналу з акредитації  надаються необхідні приміщення.

Група аудиторів під час проведення перевірки на місці повинна мати можливість обідати (за власний рахунок), користуватись засобами захисту (при наявності шкідливого виробництва) та засобами зв’язку для вирішення виробничих питань, пов’язаних з акредитацією (за рахунок заявника).

Заявник по запиту повинен забезпечити такі умови та співробітництво, які необхідні органу з акредитації для перевірки виконання вимог акредитації. Це стосується усіх приміщень, в яких надаються  послуги з оцінки відповідності.

Заявник повинен забезпечити транспортування групи аудиторів від готелю до місця роботи групи (при відсутності міського транспорту), окреме приміщення, необхідне обладнання (комп`ютер, копіювальна техніка, канцелярські засоби тощо) для роботи персоналу з акредитації.