Загальний документ «Критерії сталого досвіду ООВ»

(ЗД-08.00.19, редакція 02)

  • Критерії сталого досвіду для органів сертифікації (ОC)

Для ОС систем менеджменту доказом достатнього досвіду роботи є наявність протягом останніх двох років принаймні однієї роботи з сертифікації систем  менеджменту для кожного коду економічної діяльності, що включені до заявленої/наданої сфери акредитації.

Для ОС персоналу доказом достатнього досвіду роботи є наявність протягом останніх двох років принаймні однієї роботи з сертифікації персоналу для кожного найменування персоналу, що включені до заявленої/наданої сфери акредитації.

Для ОС продукції, процесів та послуг доказом достатнього досвіду роботи є наявність протягом останніх двох років принаймні однієї роботи з оцінки відповідності для кожного виду продукції, процесів та послуг, що включені до заявленої/наданої сфери акредитації.

  • Критерії сталого досвіду для випробувальних/калібрувальних лабораторій

Для випробувальних/калібрувальних лабораторій доказом достатнього досвіду роботи є наявність протягом останніх двох років робіт з проведення випробувань/калібрування для усіх методів, що включені до заявленої/наданої сфери акредитації.

  • Критерії сталого досвіду для органів з інспектування (ІО)

Для ІО доказом достатнього досвіду роботи є наявність протягом останніх двох років принаймні однієї роботи з інспектування для кожного виду продукції, процесів та послуг, що включені до заявленої/наданої сфери акредитації.

  • Критерії сталого досвіду для провайдерів перевірки кваліфікації

Для провайдерів перевірки кваліфікації доказом достатнього досвіду роботи є наявність протягом останнього року проведення принаймні одного раунду міжлабораторних порівнянь хоча б за одним напрямком згідно методів, видів вимірювання або об’єктів, що включені до заявленої/наданої сфери акредитації, з урахуванням запланованої регулярності та звітів про проведення раундів, що підтверджують це.

  • Критерії сталого досвіду для медичних лабораторій

Для медичних лабораторій доказом достатнього досвіду роботи є наявність протягом останнього року проведення дослідження для усіх методів, що включені до заявленої/наданої сфери акредитації.