Вітальне слово Голови НААУ

Шановні колеги!

Щиро вітаю усіх з нагоди 14-ої річниці з Дня створення Національного агентства з акредитації України!

Хочу відмітити наполегливу та злагоджену роботу усього колективу НААУ протягом 14 років, який завжди енергійно працював на професійному рівні з самовіддачею та результативністю заради досягнення поставлених цілей. І як результат досягнення НААУ значних результатів як на національному, так і на міжнародному рівнях.

Шлях до міжнародного визнання акредитації, як важливого напрямку сфери технічного регулювання України, НААУ почало з моменту свого утворення ще в 2002 році. Перед НААУ постійно стоїть завдання закріплювати відповідність системі акредитації ЄС на рівні Угод про визнання. На сьогоднішній день, акредитація органів з оцінки відповідності, що здійснюється НААУ, є еквівалентною акредитації будь-яким іншим визнаним європейським національним органом з акредитації та національна система акредитації України визнається національними органами з акредитації країн-членів ЕА. Також НААУ поступово виконує свої зобов’язання щодо світового визнання через членство в міжнародних організаціях з акредитації.

Значне місце в становленні національної системи акредитації займають Технічний комітет з акредитації, Рада з акредитації з залученням усіх зацікавлених сторін, Комісія з апеляцій, Комісія з атестації персоналу з акредитації, які є важливими та складовими частинами системи акредитації.

Від усього колективу НААУ я хочу усім побажати здійснення найсміливіших планів та подальшої результативної праці для розвитку національної системи акредитації в Україні заради кращого гідного майбутнього для кожної родини.

Голова НААУ                                Горицький В.М.