Виділені ЕА схеми ПВ: випробування низькомолекулярного гепарину (вимірювання анті-Ха), запропоноване ЕСАТ

Для цієї схеми ПВ, витрати учасника будуть покриватись самими учасниками.

EA LC WG ILC у випробуванні оцінює результати даних ПВ для ефективності MLA. Отже, широке охоплення країн-членів ЕА є основною умовою для того, щоб оцінка була релевантною. Тож, WG (робоча група) заздалегідь дякує Вам за розгляд даної пропозиції, а також за пропонування цієї схеми ПВ лабораторіям.

Статус акредитації:

Для схем ПВ є обов’язковим, щоб провайдер ПВ був проінформований про статус акредитації учасників. Таким чином, при передачі інформації щодо цієї пропозиції ПВ, для лабораторій необхідно підкреслити, що статус акредитації повинен бути оголошений провайдеру ПВ шляхом зазначення відповідної скриньки.

Інформація ПВ:

1 2 3 4 5 6 6
Провайдер ПВ Ідентифікація та назва схеми ПВ Координатор EA Кінцевий термін реєстрації для лабораторій Обмеження у кількості учасників Вартість Заява від
ECAT ECAT LMWH Ян Манн Ian.mann@sas.ch Схема буде діяти з 26 серпня 2014 р., тож реєстрація бажана до 31 липня 2014 р. немає € 65(див. форма реєстрації) Лабораторій з прикріпленою формою, наданою ECAT.
             

Зворотній зв’язок з координатором EA:

Для того, щоб мати можливість використовувати дані з цієї схеми ПВ, обов’язково має бути отримана наступна інформація від кожного ОА:

  • Скільки акредитованих лабораторій Ви маєте для вимірювань, запропонованих провайдером ПВ;
  • Лабораторії, які беруть або будуть брати участь від Вашого ОА (будь ласка, надайте список лабораторій, які будуть брати участь, щоб було можливо відрізнити акредитованих від учасників).

Навіть якщо Ви не маєте жодної акредитованої лабораторій для цього вимірювання або жодної лабораторій, яка б брала участь у цій схемі, необхідно надати відповідь координатору ЕА.

Інформацію необхідно надіслати до 31 липня 2014 року до:

Координатор EA: Ян Манн / ian.mann@sas.ch