Відбулось засідання Ради з акредитації

18 лютого 2014 року відбулось засідання Ради з акредитації Національного агентства з акредитації України.

У засіданні Ради з акредитації візяли участь члени Ради з акредитації та запрошені:

  • Кладієв В.М. – Адміністрація Президента України;
  • Ковалевська Ю.С. – в.о. Голови національного агентства України з питань державної служби;
  • Рущак В.М. – Голова Національного агентства з акредитації України.

Під час обговорення організаційних питань роботи Ради з акредитації Головою Ради було обрано президента асоціації «Міжнародна асоціація органів з оцінки відповідності» – Чекаліна В.М., заступниками Голови Ради з акредитації обрано: директора Департаменту з питань якості медичної та фармацевтичної допомоги МОЗ України- Донченко Т.М. та генерального директора державного підприємства «УкрНДНЦ» – Кабаненко Є.В.

Під час засідання було обговорено питання щодо підготовки до оцінювання з боку ЄА та підготовки до вступу в ILAC і IAF, участі Української делегації в нараді керівників національних органів з акредитації щодо підписання Меморандуму про співробітництво між національними органами з акредитації держав – учасниць СНД, заключення двосторонніх угод з національними органами з акредитації країн ЕС, заключення двосторонніх угод з національними органами з акредитації країн СНД, єдиної форми бланку титульного листа протоколів випробування та свідоцтв про калібрування з елементами захисту та єдиної електронної системи їх реєстрації.

Зокрема на засіданні були розглянуті звіти про діяльність НААУ, атестаційної комісії персоналу з акредитації та комісії з апкляції НААУ.

Контактна особа – прес-секретар Коман Ксенія Андріївна, тел. 093-781-02-39, e-mail: komanksu@gmail.com.