У рамках інструменту зовнішньої допомоги Європейської Комісії TAIEX відбудеться семінар на тему «Європейська практика акредитації органів оцінки відповідності за напрямком безпечності харчової продукції».

20-21 жовтня 2014 року Національне агентство з акредитації України у рамках інструменту зовнішньої допомоги Європейської Комісії TAIEX проведе семінар на тему «Європейська практика акредитації органів оцінки відповідності за напрямком безпечності харчової продукції».

Для участі у семінарі, будь ласка, заповніть реєстраційну форма для участі у семінарі. Наголошуємо на тому, що заповнення кожного поля реєстраційних форм є обов’язковим.

Також інформуємо, що згідно з умовами проекту, для учасників, що проживають більш ніж за 400 км від м. Києва, передбачено фінансування вартості готелю та проїзду, а для осіб, що проживають більш ніж за 100 км від м. Києва, – фінансування лише вартості готелю.

На підставі вищевикладеного, НААУ запрошує фахівців до участі у даному заході та просить направити на електронну адресу phayko@naau.org.ua заповнену реєстраційну форму та форму для учасників, що проживають за межами м. Київ (у разі необхідності).

Контактна особа Пхайко Ірина тел. 369-34-60