Робоча зустріч з представниками ЮНІДО

20 березня 2018 року у приміщенні НААУ відбулася робоча зустріч з представниками Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) – паном Найджелом Крофтом та пані Домінікою Дор в рамках їх візиту в Україну з метою започаткування проекту технічної допомоги у сфері деревообробної промисловості.

Запропонований ЮНІДО проект спрямований на усунення бар’єрів та забезпечення сприятливих умов у торгівлі лісопереробною продукцією, що, зокрема, стосується малих та середніх підприємств деревообробної промисловості.

Планується, що проект охоплюватиме три основні компоненти:

-         посилення управління інфраструктурою якості в Україні;

-         співпраця з малими та середніми підприємствами України;

-         сприяння розвитку та підвищення рівня культури якості в Україні

До проекту планується залучити Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Національне агентство з акредитації України, Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості», національні метрологічні інститути, а також підприємства та організації деревообробної промисловості.

В контексті обговорення напрямків технічної допомоги в сфері деревообробної промисловості від НААУ були висловлені пропозиції та рекомендації щодо підтримки даного проекту ЮНІДО.

Під час зустрічі було досягнуто домовленості щодо подальшого співробітництва та координування взаємодії з НААУ в рамках Проекту з метою подолання бар’єрів у торгівлі продукцією деревообробної промисловості.