Робоча зустріч з представниками проекту CUTIS

24 жовтня 2016 року у приміщенні НААУ відбулася робоча зустріч між керівництвом НААУ та представниками Проекту “Канадсько – Український проект з підтримки торгівлі та інвестицій” (CUTIS), який є п’ятирічним проектом з підтримки торгівлі та інвестицій, що фінансується Урядом Канади через Міністерство міжнародних справ Канади та виконується Конференційною Радою Канади (КРК) спільно з Канадсько-Українською Торговою Палатою (КУТП). Проект розпочав свою діяльність в лютому 2016 року і триватиме до лютого 2021 року. Головним Бенефіціаром проекту є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, метою якого є інтенсифікація експорту з України до Канади та залучення канадських інвестицій до України в рамках Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною.

Одним із аспектів роботи Проекту є посилення спроможності українських випробувальних лабораторій при випробуваннях продукції пріоритетних напрямків, тренування персоналу та надання їм рекомендацій для удосконалення процедур випробування до рівня стандартів Канади.

Під час зустрічі було обговорено наступні питання:

  • визнання НААУ  на європейському та міжнародному рівнях;
  • взаємне визнання стандартів Канади та України;
  • порівняння процедур надання акредитації в Канаді та Україні;
  • обговорення імплементації Угоди між Канадою та Україною в частині акредитації.

Під час зустрічі було досягнуто домовленість про подальше координування робіт Проекту з НААУ задля подолання нетарифних бар’єрів торгівлі між Канадою та Україною.