Рішення про тимчасове зупинення дії атестатів про акредитацію

У зв’язку з вчиненням грубих, систематичних порушень та недотримання вимог ДСТУ EN 45011-2001,Національним агентством з акредитації України прийнято Рішення про тимчасове зупинення дії атестатів про акредитацію від 12.07.2013 р. наступного органу з сертифікації продукції:

1. Орган з сертифікації Державного підприємства “Волинський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”, юридична адреса: 43006, м. Луцьк, вул. Сосюри, 2 тел. (0332) 77-02-24 (атестат акредитації № 1О199).

Звертаємо Вашу увагу, що на час дії Рішення НААУ про тимчасове зупинення дії атестату акредитації вищезазначений орган з сертифікації продукції:

- на підставі ст. 12 Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» не має права від 12.07.2013 посилатись на акредитацію у своїй документації (протоколах випробувань, листах) та рекламі;

Додатково інформуємо, що відповідальність органів з сертифікації продукції та випробувальних лабораторій у сфері метрології, сертифікації та стандартизації передбачена статтями Кримінального Кодексу України, Кодексу про адміністративні правопорушення України та ст. 20 Декрету Кабінету Міністрів України «Про стандартизацію і сертифікацію».

Завантажити рішення