Призначення виконуючого обов’язки Голови НААУ

19 серпня 2015 року відбулося офіційне представлення виконуючого обов’язки Голови Національного агентства з акредитації Горицького Віктора Михайловича відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 130-п від 18.08.2015.

          Призначення очільника НААУ  відбулось за участю заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Нефьодова М.Є.

          Нефьодов М.Є., звертаючись до присутніх, повідомив, що одним із пріоритетних завдань Уряду є приведення української системи технічного регулювання у відповідність з вимогами Світової організації торгівлі та Європейського Союзу. Також він наголосив, що основними завданнями НААУ є забезпечення єдиної технічної політики у сфері оцінки відповідності, усунення технічних бар’єрів у торгівлі, забезпечення довіри споживачів до діяльності з оцінки відповідності та створення умов для взаємного визнання результатів діяльності акредитованих органів на міжнародному рівні.

       У свою чергу Горицький В.М. зазначив, що готовий робити все від нього залежне заради покращення ефективності та провадження діяльності НААУ у відповідності до міжнародних стандартів. Наголосив, що головним на сьогодні завданням в НААУ є розширення статусу підписанта у сфері акредитації органів сертифікації продукції на відповідність вимогам EN 45011 / ISO/IEC 17065.