Презентовано новий проект Twinning в НААУ

14 грудня 2011 р. у великій конференц-залі Національної академії наук України зацікавленій громадськості та діловій спільноті у сфері акредитації було презентовано новий проект Twinning «Подальше посилення діяльності Національного агентства з акредитації України (НААУ) згідно європейської практики».

Проект спрямований на подальший розвиток інфраструктури якості в Україні з метою підвищення конкурентоздатності українських товарів на міжнародному ринку, а також підвищення доступності ринків ЄС.

Партнерами НААУ в цьому проекті з боку ЄС виступають Британський інститут стандартів (BSI), Служба акредитації Об’єднаного Королівства (UKAS), Національна фізична лабораторія (NPL – Велика Британія) і Федеральний інститут матеріальних досліджень і випробувань Німеччини (BAM).

Зі вступними промовами щодо актуальності проекту та важливості інструменту акредитації у забезпеченні довіри до діяльності органів з оцінки відповідності та зміцненню конкурентоспроможності економіки загалом виступили: Голова НААУ Володимир Чекалін, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні пан Жозе Мануел Пінту Тейшейра, Посол Великої Британії в Україні пан Лі Тернер, Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Посол д-р Ганс-Юрґен Гаймзьот, Перший заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби пан Ігор Попов та керівник проекту від Британського інституту стандартів пан Володимир Якубов.

Найближчим часом на веб сайті НААУ буде створено окрема веб сторінка присвячена цьому проекту, де буде розміщуватись актуальна інформація щодо стану впровадження проекту та будуть анонсуватися події в рамках проекту.