Підписано Договір підряду між Національним агентством з акредитації України та Національною службою акредитації Словаччини

17 вересня 2014 року між Національним агентством з акредитації України (надалі – НААУ) та Національною службою акредитації Словаччини (надалі – НСАС) підписано договір підряду.

Вказаний документ закріплює можливість співпраці національних органів з акредитації України та Словаччини в рамках транскордонної акредитації Європейської кооперації з акредитації (надалі – ЄА), оскільки НААУ та НСАС є членами ЄА. Окрім того, члени ЄА визнають системи акредитації один одного у якості еквівалентних.

В межах договору НААУ має право проводити оцінювання, нагляд або повторне оцінювання органів з оцінки відповідності, акредитованих НСАС в якості субпідрядника, і навпаки. Послуги з оцінювання, наглядів та повторних оцінювань, а також інші консультації, висновки та звітність повинні бути здійснені згідно з відповідними національними, європейськими та міжнародними стандартами, з використанням застосовних політик та керівних вказівок та/або інших критеріїв EA, ILAC, IAF та Національного органу з акредитації.

Підписання вказаного договору є свідченням встановлення міцного двостороннього співробітництва між національними органами з акредитації європейських країн. ​

Договір підряду між НААУ та НСАС