Підписано Угоду про співробітництво між Державною службою України з лікарських засобів та Національним агентством з акредитації України

28 листопада у департаменті технічного регулювання Мінекономрозвитку України відбулась робоча нарада та підписання Угоди про співробітництво між Державною службою України з лікарських засобів та Національним агентством з акредитації України.

У нараді взяли участь Голова Державної служби України з лікарських засобів – Соловйов О.С., директор департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку України – Сандулов Д.В., Голова Національного агентства України з акредитації – Рущак В.М., Президент Міжнародної асоціації органів з оцінки відповідності Чекалін В.М. та інші.

На нараді були розглянуті актуальні проблеми реалізації державної політики України у сфері технічного регулювання, функції якої покладено на Держлікслужбу України, а саме: в сфері організації діяльності з оцінки відповідності та підтвердження компетентності. Також були обговорені питання щодо гармонізації та приведення у відповідність з міжнародними зобов’язаннями України питань оцінки відповідності та акредитації підвищення ефективності діяльності Сторін та посилення контролю у сфері оцінки відповідності та акредитації а також забезпечення підвищення довіри до лабораторій з контролю якості лікарських засобів та безпечності медичних виробів.

Результатом робочої наради стало підписання Угоди про співробітництво між Державною службою України з лікарських засобів та Національним агентством з акредитації України.

Підписана Угода дає початок розробленню концепції та механізму впровадження акредитації органів з оцінки відповідності в сфері повноважень Держлікслужби України, що буде сприяти підвищенню довіри до лабораторій з контролю якості лікарських засобів та безпечності медичних виробів.