Нова версія міжнародного стандарту ISO/IEC 17021:2011

З метою своєчасного впровадження вимог нової версії міжнародного стандарту ISO/IEC 17021:2011 (Оцінка відповідності – Вимоги до органів, що здійснюють аудит і сертифікацію систем менеджменту), Національне агентство з акредитації України (НААУ) розробило план його впровадження. Наразі НААУ здійснило переклад, який представлено до уваги зацікавлених сторін для завантаження та надання протягом місяця своїх зауважень/коментарів на e-mail: bohaievsky@naau.org.ua.

Згідно затвердженого плану, цей переклад буде розглянуто на засіданні ТКА з метою обговорення нової версії стандарту та отримання рекомендацій щодо його остаточного затвердження для використання в національній системі акредитації під час проведення робіт НААУ з акредитації органів з оцінки відповідності, що здійснюють сертифікацію систем менеджменту.

До уваги ООВ з сертифікації систем менеджменту!

Офіційно стандарт ISO/IEC 17021:2011 опубліковано 1 лютого 2011 року. Міжнародною спільнотою з питань стандартизації та акредитації для ООВ та національних органів акредитації встановлено 2-річний термін переходу для впровадження нової версії.

Переклад НААУ стандарту ISO/IEC 17021:2011 (Оцінка відповідності – Вимоги до органів, що здійснюють аудит і сертифікацію систем менеджменту)