НААУ прийняло участь у засіданні Комітету з комунікацій та публікацій Європейської кооперації з акредитації.

4 – 5 вересня 2014  року в м. Стамбул, Туреччина відбулось засідання Комітету з комунікацій та публікацій Європейської кооперації з акредитації (надалі EA CPC). Від НААУ у засіданні прийняла участь заступник начальника управління – начальник відділу з міжнародного співробітництва управління міжнародного співробітництва, якості та інформаційного забезпечення  – Ісаків Г.М.

В ході засідання були обговорені питання щодо нового логотипу ЄА. Заслухано доповідь представника НОА Хорватії щодо статистики веб сайту ЄА, в ході якого було вказано, що у першій половині 2014 року 53, 672 користувачів переглянули сторінку ЄА. Загальна кількість переглянутих сторінок – 72, 083. Більшість відвідувачів (65%) відвідали сайт один раз протягом перших шести місяців в 2014 році, проте 17% (3658) вже зверталися до сайту більш ніж 5 разів. Найбільше число відвідувань зафіксовано в Сполучених Штатах Америки. Також робочими групами у складі 4-х членів EA CPC було проаналізовано зміст офіційного веб сайту ЄА та вирішено доповнити сторінку питаннями, які часто задаються, встановити більш часте оновлення новин, поділити секцію новин за темами.

Зокрема було створено робочі групи з присутніх представників засідання для опрацювання наступних завдань Комітету:

  • Розробка нової брошури щодо переваг акредитації – НОА Італії, НОА Туреччини.
  • Перегляд документу EA –INF/04 – НОА Іспанії, НОА Хорватії.
  • Перегляд документу EA –1/14 – НОА Швеції, НОА Данії.
  • Робота із новинами ЄА та опитувальниками – НОА Сербії, НОА Хорватії.

Також на засіданні було заслухано доповідь представника НОА Великобританії щодо співпраці із ILAC/IAF в ході якої було вказано, що у серпні 2014 року ILAC  запустив новий офіційний веб сайт та випустив брошуру щодо діяльності ILAC та IAF.  Вказано, що темою наступного міжнародного дня акредитації в 2015 році буде підтримка здоров’я та соціального захисту населення.

Окрім того, було проведено ряд двосторонніх зустрічей із представниками НОА Туреччини та Польщі стосовно підписання Меморандумів про взаєморозуміння між  НОА України та вище вказаних НОА.