Голова НААУ та Голова ЕА офіційно обмінялись думками щодо розвитку системи акредитації України та Європейської кооперації з акредитації.

Голова НААУ Дмитро Віталійович Зоргач привітав пана Грехома Телбота (Graham Talbot) з обранням Головою ЕА та запевнив у пріоритетному прагненні НААУ у якнайшвидшому визнанні української системи акредитації на Європейському рівні.


Неофіційний переклад листа Голови НААУ

Шановний пане Телбот!

Згідно з прийнятою Резолюцією під час 23ї Генеральної Асамблеї ЄА, Вас було обрано опікуватись потребами глобальної громади з акредитації в якості Голови Європейської кооперації з Акредитації.

Користуючись нагодою, Національне агентство з акредитації України (НААУ) вітає Вас з цим призначенням та бажає подальших досягнень та співпраці між всіма зацікавленими сторонами в акредитації.

Сьогодні, акредитація вважається ключовим елементом в забезпеченні належного функціонування національної інфраструктури якості. Глобальне співробітництво навколо акредитації для національних економік надає переваги не тільки для економічних операторів, але також і для звичайних громадян.

Головним пріоритетом НААУ є приведення Української системи акредитації у відповідність до Європейських та міжнародних правил та вимог. Ми працюємо разом на усунення бар’єрів у торгівлі та об’єднуємо наші сили в ім’я прогресу та розвитку.

Дозвольте ще раз щиро привітати Вас з Вашим обранням та призначенням та запевнити у своєму бажанні та прагненні щодо співпраці.

З найкращими побажаннями,

Дмитро Зоргач

Голова Національного агентства з акредитації України (НААУ)

 



Новообраний Голова ЕА пан Телбот у листі-відповіді подякував Голову НААУ щодо привітання, відмітив важливість співпраці між ЄА та НААУ та побажав успіху у прагненнях НААУ щодо визнання на Європейському рівні.


Неофіційний переклад листа Голови ЄА

Шановний пане Зоргач

Дякую за ваш лист від 22 червня 2009 року щодо мого призначення на посаду Голови Європейської кооперації з акредитації. Вибачаюсь, що так довго зайняло часу відповісти на ваш лист, але Ви можете собі уявити скільки потрібно було зробити з нагоди набуття повноважень на цій посаді.

Чітко зрозуміло, що в найближчі місяці та роки у ЄА багато нових викликів, але я впевнений, що члени та заінтересовані сторони ЄА будуть тісно співпрацювати один з одним для подолання цих викликів. Відносини між ЄА та органами з акредитації країн, які найближче знаходяться до Європи, і надалі будуть дуже важливими і тому ми буде продовжувати утримувати гарні відносини з НААУ.

Я дуже радий вашим прагненням у приведенні системи акредитації України у відповідність до Європейських та міжнародних правил та вимог і сподіваюсь на подальший розвиток в цьому напрямку.

Ще раз дякую за Ваш приємний лист. Сподіваюсь і надалі більше чути про прогрес НААУ у майбутньому.

Грахам Телбот

Голова ЄА