Діяльність НААУ щодо впровадження Закону України «Про надання будівельної продукції на ринку»

Діяльність НААУ  щодо впровадження  Закону України «Про надання будівельної продукції на ринку»

22 липня НААУ взяло участь в роботі круглого столу «Акредитація та призначення органів оцінки відповідності відповідно до Закону України «Про надання будівельної продукції на ринку», організованого Міністерством розвитку громад та територій України.

 

Учасники круглого столу, які представляли ринок української будівельної продукції, зокрема виробників будівельної продукції, органи сертифікації та випробувальні лабораторії, були поінформовані про практичну діяльність НААУ щодо імплементації та впровадження зазначеного закону.

 

Співробітники агентства представили зміст і особливості акредитації органів з сертифікації відповідно до ДСТУ EN ISO/IЕC 17065:2019 Акредитація ОС та випробувальних лабораторій відповідно до ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 Акредитація ВЛ, а також підходи до договірних відносин між НААУ та органами з оцінки відповідності Договірні роботи .

 

НААУ продовжуватиме спільно з Мінрегіоном інформаційну та просвітницьку роботу, необхідну для максимально повного впровадження, починаючи з 1 січня 2023 року, Закону України  «Про надання будівельної продукції на ринку».