Чергове засідання Ради з акредитації НААУ

На виконання положень Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності», міжнародного стандарту ДСТУ ISO/IEC 17011, Національним агентством з акредитації України 11 квітня 2017 року було організовано чергове засідання Ради з акредитації НААУ.

У засіданні взяли участь 16 представників центральних органів виконавчої влади, акредитованих органів з оцінки відповідності, наукових установ та асоціацій.

Члени Ради заслухали звіт Голови НААУ Горицького В.М. щодо діяльності Національного агентства у 2016 році. За результатами звітування Радою було одностайно вирішено визнати діяльність НААУ у 2016 році задовільною.

Було обговорено низку питань щодо поточного стану національної системи акредитації України, зокрема, питання щодо внесення змін до чинних та впровадження нових політик в сфері акредитації, зміни до Положення про атестаційну комісію та Кваліфікаційних вимог, порядку та  правил атестації персоналу з акредитації.

Також Радою було розглянуто пропозиції щодо формування сфер акредитації органів з оцінки відповідності, зокрема, випробувальних лабораторій.

Голова Атестаційної комісії персоналу з акредитації НААУ Бондаренко Ю.К. представив членам Ради звіт про роботу з персоналом з акредитації за 2016 рік.

Детальніше ознайомитися із рішеннями за результатами засідань Ради з акредитації НААУ можна за посиланням