Cемінар «Акредитація органів з оцінки відповідності у сфері колісних транспортних засобів: набутий досвід та процедури акредитації»

Cемінар «Акредитація органів з оцінки відповідності у сфері колісних транспортних засобів: набутий досвід та процедури акредитації»

16 листопада 2018 року Національне агентство з акредитації України провело семінар «Акредитація органів з оцінки відповідності у сфері колісних транспортних засобів: набутий досвід та процедури акредитації». З метою висвітлення технічних питань у сфері колісних транспортних засобів, у семінарі взяли участь представники ДержавтотрансНДІпроекту.

У даному заході прийняли участь понад 200 представників органів з оцінки відповідності, які працюють у сфері колісних транспортних засобів.

Під час семінару були розглянуті наступні питання:

  • Завдання, що стоять перед суспільством, органами управління та суб’єктами господарювання.
  • Проблемні питання щодо акредитації випробувальних лабораторій та органів з інспектування у сфері колісних транспортних засобів.
  • Законодавство ЄС та України з питань перевірки технічного стану колісних транспортних засобів та основні шляхи підвищення надійності результатів роботи пункту технічного контролю.
  • Особливості організації досліджень з перевірки технічного стану колісних транспортних засобів, практичної акредитації випробувальної лабораторії, та про невідповідності КТЗ, виявлення яких потребують спеціальних знань та досвіду персоналу суб’єктів ОТК (лабораторій) (приклади та роз’яснення).

Учасники семінару мали змогу озвучити проблемні питання та взяти участь у робочій дискусії щодо процесу акредитації колісних транспортних засобів.

Презентації семінару