9-е засідання керівного комітету проекту Twinning «Посилення діяльності Національного агентства з акредитації України»

17 червня 2010 року під головуванням в.о. Голови НААУ Чекаліна В.М. відбулось 9-е засідання керівного комітету проекту Twinning «Посилення діяльності Національного агентства з акредитації України».

У роботі засідання взяли участь представники Консорціуму Роберт Хауген (керівник проекту), Олег Шевченко (постійний радник проекту), другий секретар Посольства Королівства Нідерландів в Україні Рогір Ван Тоорен, представниця Європейської Комісії в Україні Віталія Мудрук, постійний радник проекту від бенефіціара Валерій Красюк, фахівці НААУ.

На засіданні обговорювалась презентація 9-го квартального та фінального звітів про виконання Проекту, а також визначились питання, які потребують подальшої підтримки з боку ЄС.

Учасники проекту з обох сторін, відзначивши успішне завершення проекту та позитивний вплив досягнутих результатів на інфраструктуру якості в економіці України, дійшли згоди щодо необхідності продовження співробітництва та започаткування нових проектів для підтримки розвитку національної системи акредитації.