Відбулось засідання оновленого складу Ради з акредитації Національного агентства з акредитації України (НААУ)

24 грудня 2015 року в приміщені Департаменту технічного регулювання Міністерства економічного розвитку і торгівлі України було проведено засідання оновленого складу Ради з акредитації Національного агентства з акредитації України (НААУ), затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 14.12.2015 №1654.

Рада з акредитації є дорадчо-наглядовим органом НААУ. Метою діяльності Ради є забезпечення неупередженості дій НААУ, представлення інтересів усіх зацікавлених сторін щодо питань, пов’язаних з акредитацією, та надання рекомендацій НААУ щодо його діяльності в сфері акредитації.

Членам Ради було надано інформацію щодо діяльності НААУ та перспектив його розвитку. За результатами розгляду отриманої інформації члени Ради з акредитації одноголосно вирішили надати Мінекономрозвитку пропозицію призначити Головою НААУ доктора технічних наук Горицького В. М, який наразі виконує обов’язки Голови НААУ.

Радою було розглянуто звіти про діяльність Атестаційної комісії персоналу з акредитації та Комісії з апеляцій НААУ, зміни до положень зазначених комісій. Було погоджено склад Атестаційної комісії та затверджено склад Комісії з апеляцій.

Радою було затверджено зміни до ряду Політик НААУ, а також до Методики «Організація та проведення моніторингу шляхом здійснення позачергової оцінки за акредитованими органами з оцінки відповідності згідно доручення центральних органів виконавчої влади, вимог державних контролюючих та правоохоронних органів».

Окрім вищенаведеного, Раду було поінформовано щодо аналізу потенційних конфліктів інтересів, що можуть виникнути через діяльність НААУ та пов’язаних з ним органів.

Під час засідання було затверджено керівний склад Ради, до якого ввійшли:

  • Гіленко О.П., заступник директора Департаменту технічного регулювання Міністерства економічного розвитку і торгівлі України;
  • Редзюк А.М., директор Державного підприємства «Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут»;
  • Тихоненко В.В., голова правління Спілки фахівців-експертів з якості.