До уваги ООВ Резолюція Генеральної асамблеї ЕА щодо повторного видання протоколів випробувань у тих випадках, коли торгова назва/торгова марка випробовуваного продукту змінилась (§ 5.10.9 стандарту ISO/IEC 17025)

Резолюція EA 2014 (33) 30

Повторна видача протоколів випробувань у тих випадках, коли торгова назва/торгова марка випробовуваного продукту змінилась  (§ 5.10.9 стандарту ISO/IEC 17025)

Протоколи випробувань повинні бути видані повторно виключно з метою виправлення помилок і включення пропущених даних, що були у наявності на момент випробування. Зразок отримує унікальну ідентифікацію та будь-який брендинг чи етикетування виробника можуть також демонструватись та позначатись як такі.

Акредитованій лабораторії не дозволяється провадити діяльність з повторної видачі протоколу випробувань в акредитованій сфері в тих випадках, коли  торгова назва/торгова марка випробовуваного продукту змінилась (без проведення його повторного випробування), навіть з чітким посиланням на первинний протокол, що він замінює. Випробовуваний продукт був чітко визначений при перегляді контракту та в протоколі випробувань. Лабораторія не несе відповідальність за декларування того, що продукт з новою торговою назвою/торговою маркою є суворо ідентичним випробовуваному продукту; дана відповідальність покладається на клієнта.

Перехідний період встановлюється в термін один рік для загального застосування резолюції, аби надати  ринку змогу адаптуватись до змін.

 Начальник відділу якості та роботи з персоналом акредитації                                                             В.Красюк