До уваги органів з оцінки відповідності!

Враховуючи значну кількість звернень до Національного агентства з акредитації України щодо можливості проведення персоналом з акредитації робіт, що передбачають оцінку на місці, повідомляємо наступне.

У зв’язку з ситуацією, що склалася в Україні, враховуючи рішення Уряду України введені постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (зі змінами та доповненнями), органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, рекомендації Секретаріату ЕА, беручи до уваги призупинення міжміського транспортного пасажирського сполучення та введення ряду обмежувальних карантинних заходів, повідомляємо, що роботи з акредитації, які включать в себе оцінку ООВ на місці, Національним агентством з акредитації тимчасово, до 24.04.2020, не проводяться.

Роботи з акредитації, що не пов’язані з оцінкою на місці, а також роботи, що допускають можливість проведення дистанційної оцінки, виконуються у звичайному режимі. Рекомендуємо додатково ознайомитися з розміщеною на сайті Методикою «Дистанційна оцінка» (М-08.00.23).